Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB
Description du produit
Features
  • total power: minimum 170mW, maximum 250mW
  • power red: >50mW/650nm
  • power green: >20mW/532nm
  • power blue: >100mW/445nm
  • laser: aircooled DPSS Laser (green), diode laser (red, blue)
  • laser class: 3b
  • control mode: auto, music, colourts switchable
  • scanner: rotationg effect gratings
  • scan angle: >90°
  • beam: ca. 3mm/2mrad
  • power supply: 85V - 250V AC
  • power consumption: 40W
Scope of supply
  • 1 x device
  • 1 x user manual
Dimensions
  • ca. 235/155/100 mm (L/W/H)
  • weight: ca. 3kg
Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB: Amazon.fr: Instruments de musique Amazon Chez vous; Promotions; Chèques-cadeaux; Vendre; Aide , (as of 02-Feb-2014). 1 offer for Laserworld EL-250RGB Micro Lighting System on idealo.co.uk. Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB , mode met maximaal 250 mW laser Laserworld EL-250RGB Micro. Laserworld EL-250RGB Micro is a very compact RGB star effect laser for first-time ,The Laserworld Ecoline SeriesEL-250RGB Micro is a RGB star effect laser with a total output power of up to 250mW. RGB star effect laser light system with stand-alone ,Laserworld EL-250RGB Micro - RGB star effect laser system with stand-alone & sound-to-light mode with up to 250mW « back,The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW. The red diode laser module with an wavelenght of 650nm, the green DPSS ,The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW The red diode laser module with an wavelenght of 650nm,Laserworld Laser EL-250RGB Micro Stareffect 250mW RGB in TV, Video & Audio, Veranstaltungs- & DJ-Equipment, Bühnenbeleuchtung & -effekte | eBay,Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop by ,RGB star effect laser system with The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW. The red diode laser module
Laserworld EL-250RGB Micro - Show Laser Light for
RGB star effect laser system with The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW. The red diode laser module
Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop by
Laserworld Laser El 250RGB Micro Stareffect 250mW RGB | eBay
Laserworld Laser EL-250RGB Micro Stareffect 250mW RGB in TV, Video & Audio, Veranstaltungs- & DJ-Equipment, Bühnenbeleuchtung & -effekte | eBay
Laserworld EL-250RGB Micro
The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW The red diode laser module with an wavelenght of 650nm
Laserworld EL-250 RGB Micro Laser :: Session Music. The
The Laserworld EL-250RGB Micro is a star effect laser with a total output power of up to 250mW. The red diode laser module with an wavelenght of 650nm, the green DPSS
Laserworld EL-250RGB Micro - RGB star effect laser system
Laserworld EL-250RGB Micro - RGB star effect laser system with stand-alone & sound-to-light mode with up to 250mW « back
Laserworld Laser EL-250RGB MICRO - DJ Stage FX Effect
The Laserworld Ecoline SeriesEL-250RGB Micro is a RGB star effect laser with a total output power of up to 250mW. RGB star effect laser light system with stand-alone
Laserworld EL-250RGB Micro - Crazylaser.nl, de webwinkel
mode met maximaal 250 mW laser Laserworld EL-250RGB Micro. Laserworld EL-250RGB Micro is a very compact RGB star effect laser for first-time
Laserworld EL-250RGB Micro Laser: Lighting System Price
(as of 02-Feb-2014). 1 offer for Laserworld EL-250RGB Micro Lighting System on idealo.co.uk. Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB
Laserworld Laser EL-250 RGB Micro Stareffect 250mW RGB: Amazon.fr: Instruments de musique Amazon Chez vous; Promotions; Chèques-cadeaux; Vendre; Aide