Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB
Description du produit
* PM-2300RGB without special beam shaping
Features
  • total power: min. 1670mW, max. 2.300mW RGB
    • red: >320mW/640nm
    • green: >350mW/532nm
    • blue: >1000mW/445nm
  • laser sources: laser diodes,green DPSS laser
  • Laser class: 4 - EN 60825-1 2007
  • working mode: ILDA
  • Scanner: Xscan galvos 50kpps@4°, 35kpps@8°, optional upgrade to: CT-6210 (70kpps)
  • X/Y position and color balance adjustable through trim pots on the unit
  • beam properties: ca. 4mm / 1.9mrad
  • Scan angle: max. 60°
  • Power supply: external 24V DC >5A for 85-250V AC 50/60Hz
  • power consumption: ca. 180W
  • laser saf
Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB in Image, son, Equipements scène, DJ, Eclairage, effets | eBay,Laserworld SwissLas PM-5000B ILDA 5 Watt blue (except PM-2300RGB) and collimation of Swisslas to ensure great beam min. 3700mW, max. 5000mW RGB; blue: ,Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB: Amazon.fr: Instruments de musique. Amazon Chez vous; Promotions; Chèques-cadeaux; Vendre; Aide; Parcourir les ,Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB in | eBay. Skip to main content. eBay: Scegli la Dettagli su Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB,Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB in | eBay Dieses Angebot wurde vom Verkäufer beendet, da der Artikel nicht mehr verfügbar ist., (except PM-2300RGB) and collimation of Swisslas to ensure great beam precision. Laserworld Laser PS-18.400RGB compact ILDA 18,4 Watt RGB .,,Find best value and selection for your Laserworld Laser PL 3400RGB ILDA 3 4 Watt RGB search on eBay. Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB. From Germany.,Laserworld SwissLas PM-2300RGB ILDA 2,3 Watt RGB in TV, Video & Audio, Veranstaltungs- & DJ-Equipment, Bühnenbeleuchtung & -effekte | eBay,The brand new SwissLas Pure Micro Series sets new standards in terms of high power lasers in extremely small housings. These new units make no compromise, but are