Laserworld Laser PL-3000RGB compact ILDA 3 Watt RGB
Description du produit
Features
  • total power: min. 2200mW, max. 3000mW
    • red: >550mW/640nm
    • green: >1000mW/532nm
    • blue: >650mW/445nm