Laserworld Laser PS-9200RGB ILDA 9,2 Watt RGB
Description du produit
Features
  • total power: min. 7000mW, max. 9200mW
    • red: > 1000mW/640nm
    • green: > 2000mW/532nm
    • blue: > 4000mW/445nm
  • laser sources: laser diodes, green DPSS laser
  • Laser class: 4 - EN 60825-1 2007
  • working mode: LAN, auto, DMX, ILDA, SD-card, W-DMX
  • XScan 50kpps@4°, as upgrade optional available: Xscan 60 - 60kpps or CT-6210HP - 70kpps
  • Scan angle: max. 60°
  • beam properties: ca. 4mm / <1.9mrad
  • Power supply: external 24V DC for 100-240V AC 50/60Hz
  • power consumption: ca. 300W
Scope of supply
  • 1 x device
  • 1 x external PSU
  • 1 x manual
Dimensions
  • ca. 260x260x170mm