Laserworld Laser PL-11000RGB compact ILDA 11 Watt RGB
Description du produit
Features
  • total power: min. 8000mW, max. 11000mW
    • red: >2000mW/640nm
    • green: >4000mW/532nm
    • blue: >2000mW/445nm