Laserworld Laser PL-11000G compact ILDA 11 Watt vert
Description du produit
Features
  • total power: min. 8000mW, max. 11000mW
    • green: >8000mW/532nm
  • laser sources: DPSS laser
  • Laser class: 4 - EN 60825-1 2007
  • working mode: ILDA
  • Xscan -60kpps @4°, as upgrade optional available CT-6210SE - 70kpps
  • Scan angle: max. 60°
  • beam properties: ca. 3mm / <1.0mrad
  • Power supply: external 24V DC for 100-240V AC 50/60Hz
  • power consumption: ca. 300W
Scope of supply
  • 1 x device
  • 1 x manual
  • 1 x external power supply
Dimensions
  • ca. 260x260x170 mm