Laserworld Laser CS-1000RGB ILDA 1000 mW RGB
Description du produit
These strong full color laser set a new level in price and in quality: Strong 445nm royal blue color, great red and a multitude of brilliant colors - thatŽs what characterizes the new full color CS units best. Now with up to 2W full color power. Computer controllable over ILDA as well as DMX, auto and sound control capabilities.
Features
  • total power: minimum 750mW, maximum 1000mW
  • power red: >250mW/655 red
  • power green: >50mW/532nm
  • power blue: >450mW/445nm
  • laser: diode, air cooled DPSS laser
  • laser class: 4
  • control mode: auto, music, DMX, ILDA
Laserworld CS-1000RGB - Show Laser Light for Lasershow, Laser
Laserworld Laser CS 1000RGB ILDA 1000 MW RGB | eBay
Laserworld Laser CS-1000RGB ILDA 1000 mW RGB in TV, Video & Audio, Veranstaltungs- & DJ-Equipment, Bühnenbeleuchtung & -effekte | eBay
Laserworld Laser PL 3400RGB ILDA 3 4 Watt RGB | eBay
Laserworld CS-1000RGB - 1000mw RGB laser system with a
Laserworld CS-1000RGB SE - Show Laser Light for Lasershow
The Laserworld CS-1000RGB is a RGB laser system with a total output power of up to 1,000mW. The Laserworld CS-1000RGB has a professional ILDA interface.
Laserworld CS-1000RGB 1000mW RGB Scanning ILDA / DMX Laser
Laserworld CS-1000RGB 1000mW RGB Scanning ILDA / DMX Laser. These strong full color laser set a new level in price and in quality: Strong 445nm royal blue color
Guide d'achat Laserworld Laser CS-1000RGB ILDA 1000 mW RGB
Laserworld Laser CS-1000RGB ILDA 1000 mW RGB CLUB SERIES
Laserworld CS-1000RGB 1W Full Colour ILDA DMX Laser Effect
CS1000RGB Professional RGB Multicolour Laser System Gear4DJs presents the CS-1000 RGB from Laserworld The CS-1000RGB is CS-1000RGB 1W Full Colour ILDA DMX Laser