Laserworld Laser CS-2000RGB ILDA 2000 mW RGB
Description du produit
These strong full color laser set a new level in price and in quality: Strong 445nm royal blue color, great red and a multitude of brilliant colors - thatŽs what characterizes the new full color CS units best. Now with up to 2W full color power. Computer controllable over ILDA as well as DMX, auto and sound control capabilities.
Features
  • total power: minimum 1500mW, maximum 2000mW
  • power red: >500mW/655 red
  • power green: >250mW/532nm
  • power blue: >800mW/445nm
  • laser: diode, air cooled DPSS laser
  • laser class: 4
  • control mode: auto, music, DMX, ILDA
Explore our large selection of top rated products at low prices from LASER, AG Neovo, DC Shoes, SE Electronics, and Pioneer,These strong full color laser set a new level in price and in quality: Strong 445nm royal blue color, great red and a multitude of brilliant colors - that´s what ,Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop , ILDA 2000 mW RGB CHECK YOUR PRICE NOW! >> http://tinyurl.com/lpzqwlpf9/B007PT9GRC Laserworld Laser CS-2000RGB Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB ,Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB in Sound & Vision, Performance & DJ Equipment, Stage Lighting & Effects | eBay,The CS-2000 RGB SE is a powerful full color laser light system, The Laserworld CS-2000RGB has a professional ILDA interface.,Laserworld Laser CS-2000RGB ILDA 2000 mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments. Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop by ,Laserworld CS-2000RGB 2000mW RGB Scanning ILDA / DMX Laser. WINTER SALE LIMITED STOCK. These strong full color laser set a new level in price and in quality ,Find best value and selection for your Laserworld Laser CS 2000RGB ILDA 2000 mW RGB search on eBay. World's leading marketplace.,The Laserworld CS-2000RGB laser is a multi Description The Laserworld CS-2000RGB is a RGB laser system The Laserworld CS-2000RGB has a professional ILDA
Laserworld CS-2000RGB - Show Laser Light for Lasershow, Laser
Laserworld Laser CS 2000RGB ILDA 2000 mW RGB | eBay
Find best value and selection for your Laserworld Laser CS 2000RGB ILDA 2000 mW RGB search on eBay. World's leading marketplace.
Laserworld CS-2000RGB 2000mW RGB Scanning ILDA / DMX Laser
Laserworld CS-2000RGB 2000mW RGB Scanning ILDA / DMX Laser. WINTER SALE LIMITED STOCK. These strong full color laser set a new level in price and in quality
Laserworld Laser CS-2000RGB ILDA 2000 mW RGB: Amazon.co.uk
Laserworld Laser CS-2000RGB ILDA 2000 mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments. Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop by
Laserworld CS-2000RGB SE - Show Laser Light for Lasershow
Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB | eBay
Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB in Sound & Vision, Performance & DJ Equipment, Stage Lighting & Effects | eBay
Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) - Black Friday
ILDA 2000 mW RGB CHECK YOUR PRICE NOW! >> http://tinyurl.com/lpzqwlpf9/B007PT9GRC Laserworld Laser CS-2000RGB Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB
Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB
Laserworld Laser CS-2000RGB SE (50k) ILDA 2000 mW RGB: Amazon.co.uk: Musical Instruments Amazon Your Amazon.co.uk; Today's Deals; Gift Cards; Sell; Help; Shop
Laserworld Laser CS-2000RGB ILDA 2000 mW RGB CLUB SERIES